  Vízjelző, ABUS
Főbb jellemzők
Kábelhossz: kb. 1, 5 m
Leírás
Jellemzők
Az érzékelés módja: ellenállás mérés
csatlakozás: kapocsléc sor
Az elemek élettartama: kb. 3 év
A ház anyaga: ABS
Felszerelés helye: olyan helyeken, ahol nedvesség előfordulhat
Üzemi hőmérséklet: 0°C ... 50°C.
Műszaki adatok
Funkció: vízjelz�! �
Hangnyomás (max., csatornánként): 85 dB
Méret: (Sz x Ma x Mé) 102 x 60 x 35 mm
Áramfelvét (nyugalmi/kioldott):
max. 10 mA
Üzemi feszültség: 9 V