Philips SHL3200GY fejpántos DJ fejhallgató eladó ár alatt!
Új, bontatlan eredeti dobozában!
Tulajdonságok:
DJ fejhallgató
Szürke szín
Zárt rendszer (kiszűri a külső zajokat)
Hang:
Akusztikai rendszer: Zárt
Frekvenciaátvitel: 18 - 22. 000 Hz
Impedancia: 32 Ohm
Mágnes típusa: Neodímium
Maximális bemeneti teljesítmény: 2000 mW
Érzékenység: 107 dB
Hangszóró átmérő: 40 mm